JÓGA SPECIÁL & WELLNESS

Prodloužený víkend s jógou a návštěvou lázní v překrásné krajině Českého Švýcarska.

Cena: 4.200 Kč

Kdy: čtvrtek 11.7. od 18.00 do neděle 14.7.2019 12.00 hod.

Kde: Centrum osobního růstu Rynartice 80, 405 02 Děčín, České Švýcarsko, více zde

 

Klientům, kteří se mnou již nějakou dobu praktikují a osvojili si základní sestavu Hatha jógy, jíž se věnujeme na lekcích, nabízím prožitkový pobyt s jógou v Rynarticích. Během prodlouženého víkendu se ponoříme ještě hlouběji do praxe ásan, pránajámy i meditace tak, abychom procítili spirituální podstatu jógy. Spočívá v rozpuštění těla i mysli, otevření srdce, rozšíření vnímání k prožitku napojení, jednoty, čistého bytí. Může se tak stát zdrojem síly, odvahy a rozhodnosti, soucítění a laskavosti, ze kterého lze kdykoliv čerpat v naší každodennosti.

KK tomuto cíli nás povede pojetí každé ásany jako modlitby a jejich propojení do meditace v pohybu. Delší výdrž v pozicích umožní hloubku, práce s dechem a hlasem očistu i posílení. Na základní sestavu navážeme "pokročilejšími" pozicemi. 
Vrcholem společné cesty bude "slepá praxe" - celou sestavou projdeme se zavázanýma očima.

 

POBYT JE NEKUŘÁCKÝ, BEZ ALKOHOLU, S CHUTNOU VEGETARIÁNSKOU STRAVOU.
Cena zahrnuje ubytování ve společných ložnicích (4-5 osob), plnou penzi, 4 lekce jógy 90-120 minut. Podložky na cvičení, přikrývky a další pomůcky budou k dispozici.

 

Podle možností a rozpoložení účastníků bude možnost navštívit nedaleké lázně Toskana Therme v Bad Schandau. Vstup není zahrnut v ceně víkendu (20 EUR)

REZERVACE ON-LINE
Platební podmínky: bezprostředně po registraci je splatná záloha na pobyt ve výši 1.000 Kč, doplatek nejpozději týden před začátkem programu. V případě zrušení Vaší účasti ve lhůtě kratší než týden před pobytem uplatňujeme storno poplatek ve výši zálohy.

Platby převodem na účet č. 115-4432330247/0100
Jako variabilní symbo uveďte datum začátku pobytu.

wellness2