JÓGA & WELLNESS

Prodloužený víkend s jógou a návštěvou lázní v překrásné krajině Českého Švýcarska.

Kdy: 10.-13.1.2019

od čtvrtka 18 hodin do neděle 12 hodin
Kde: Centrum osobního růstu Rynartice 80, 405 02 Děčín, České Švýcarsko, více zde

Cena: 4.200 Kč

POBYT JE NEKUŘÁCKÝ, BEZ ALKOHOLU, S CHUTNOU VEGETARIÁNSKOU STRAVOU.
Cena zahrnuje ubytování ve společných ložnicích (4-5 osob), plnou penzi, 4 lekce jógy 90-120 minut. Podložky na cvičení, přikrývky a další pomůcky budou k dispozici.

Budeme praktikovat základní, vyváženou sestavu Hatha jógy, která kromě ásanové praxe (fyzické cvičení) zahrnuje také pránajámu (dechové techniky) a meditaci.  

Sekvence ásan je uspořádána v logické návaznosti tak, aby se mohla stát základem Vaší domácí praxe. Každý účastník obdrží manuál sestavy s vyobrazením pozic a sekvencí pránajámy. Seznámím vás s principy jógového pohybu, u každé pozice se zastavíme s jejím správným provedením v souladu s těmito pravidly a dechem. 
Práce s dechem a energií ve formě pránajámy nebude postrádat nezbytné instrukce k její praxi, vysvětlíme a vyzkoušíme plný jógový dech, ale i další techniky.
Pránajámu a meditaci zaměříme však především k prožitku dechu jako životní síly, pravdy a čisté mysli.

V sobotu večer bude možnost navštívit nedaleké lázně Toskana Therme v Bad Schandau. Vstup není zahrnut v ceně víkendu (20 EUR)

REZERVACE ON-LINE
Platební podmínky: bezprostředně po registraci je splatná záloha na pobyt ve výši 1.000 Kč, doplatek nejpozději týden před začátkem programu. V případě zrušení Vaší účasti bez vážného důvodu ve lhůtě kratší než týden před pobytem uplatňujeme storno poplatek ve výši zálohy.

Platby převodem na účet č. 115-4432330247/0100
Jako variabilní symbo uveďte datum začátku pobytu.

wellness ořez