Back to Top

Jóga Speciál & Wellness

Klientům, kteří se mnou již nějakou dobu praktikují a osvojili si základní sestavu Hatha jógy, jíž se věnujeme na lekcích, nabízím prožitkový pobyt s jógou v Rynarticích. Během prodlouženého víkendu se ponoříme ještě hlouběji do praxe ásan, pránajámy i meditace tak, abychom procítili spirituální podstatu jógy. Spočívá v rozpuštění těla i mysli, otevření srdce, rozšíření vnímání k prožitku napojení, jednoty, čistého bytí. Může se tak stát zdrojem síly, odvahy a rozhodnosti, soucítění a laskavosti, ze kterého lze kdykoliv čerpat v naší každodennosti.

K tomuto cíli nás povede pojetí každé ásany jako motlidby a jejich propojení do meditace v pohybu. Delší výdrž v pozicích umožní hloubku, práce s dechem a hlasem očistu i posílení. Na základní sestavu navážeme "pokročilejšími" pozicemi.

Vrcholem společné cesty bude "slepá praxe" - celou sestavou projdeme se zavázanýma očima.

POBYT JE NEKUŘÁCKÝ, BEZ ALKOHOLU, S CHUTNOU VEGETARIÁNSKOU STRAVOU.
Cena zahrnuje ubytování ve společných ložnicích (4-5 osob), plnou penzi, 6 lekcí jógy 120-180 minut. Podložky na cvičení, přikrývky a další pomůcky budou k dispozici.

Podle možností a rozpoložení účastníků bude možnost navštívit nedaleké lázně Toskana Therme v Bad Schandau. Vstup není zahrnut v ceně víkendu (20 EUR)


Platební podmínky: bezprostředně po registraci je splatná záloha na pobyt ve výši 1.000 Kč, doplatek nejpozději týden před začátkem programu. V případě zrušení Vaší účasti ve lhůtě kratší než týden před pobytem uplatňujeme storno poplatek ve výši zálohy.

Platby převodem na účet č. 115-4432330247/0100
Jako variabilní symbo uveďte datum začátku pobytu.

Podrobnosti k události

Datum konání 11-07-2019 18:00
Konec 14-07-2019 12:00
Kapacita 10
Dostupné místo 7
Cena pro jednotlivce 4.200Kč
Na tuto událost již registrace nepřijímáme.
4.200Kč 7